Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Liberecká burza Fauna trhy 16.10. nově v CENTRU BABYLON

Zveme Vás na tradiční prodejní a výstavní burzu terarijních zvířat, dne 16.
října 2010 od 09:00 do 12:00 , nově v Centru Babylon Liberec. Zde je pro Vás připraven moderní a prostorný sál, plně klimatizováný a skvěle osvětlen. Dále je možné spojit návštěvu burzy s návštěvou AQUAPARKU, Lunaparku, Bowlinqu, několika kaváren a restaurací, wellnes centra, nákupního centra...a jiných možností, které CENTRUM BABYLON Liberec nabízí. Vše je umístěno na
našich webových stránkách, nebo na
babylon
http://www.centrumbabylon.cz/cs/babylon/aktualne/f auna-trhy_581-175/
http://www.centrumbabylon.cz/cs/babylon/kalendar-a kci/fauna-trhy_197-90/

Jste srdečně vítáni.

FAUNA TRHY LIBEREC
www.faunatrhyliberec.wz.cz

Ahoj Martine.
Už se moc těšíme. V tom sále jsem byl. Je to paráda. Dobrý světlo, teplo. Skvělý parkování. Určitě lepší volba jak Beseda. Věříme, že se to rozjede. Povezeme nějaký zvířata a terárka na prodej, takže nám drž rezervačku jako vždycky. Už se moc těšíme. Hodíme info i známým.
Držíme palce a budeme se těšit.
16. na viděnou.
Zdraví Fanda a Petr z České Lípy ;-)

Zdarec chalani,
je dobře, že dorazíte. Bude co nabízet a bude i pěkné podíváníčko. Přivezeme tam s Lukášem takovýho menšího varánka Béďu. Přijďte ho pozdravit.
Vzkazuje:
Jsem Béďa ( Varanus salvadorii ), vážím kolem 60kg a mám něco málo ke dvěma metrům.

PS: A máte mu vzít něco na zub. Má rád vařená vajíčka ;-)

Opět zdravíme z České Lípy.
Jak to tak čteme, tak se bude i vystavovat :-)
Jak bychom to jenom řekli.
Když vy Béďu necelý 2 metry a Drobka s obvodem krunýře 138cm.
Tak my budeme reagovat naší 5 metrovou Agátkou (PMB Albino).
REKLAMA: pro případné zájemce budou ještě její mláďata klasik 100%het.albino
a mláďata E.macularius a dospělej pár E.o.q.. Vše za bezkonkurenční ceny :-D
Přeji hezký zbytek pracovního týdne. Budeme se těšit na pokec a určitě skvělou burzu.
Fanda a Petr

Zdarec všem! Co říkáte na včerejší burzu v Liberci? Já tam byl již od rána a dle mého názoru pořadatelé odvedli veliký kus parádní práce, přišlo poměrně dost prodejců i návštěvnost byla veliká. Chlapi jen tak dál, ať se vám daří a návštěvnost se zvedá!!