Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studnička a chore oko

Čaute viem že tych tem tu robim fakt vela sorry za spam . Takže rozmyšlal som o studničke do teraria celkom sa mi tam videla nemam s tym žiadne skusenosti a ulahčilo by mi to robotu ( zvlhčovanie teraria ) videl osm to dneska a nechcel som to hned kupovať aby som nekupil zasa niečo čo je nie velmi dobre pre leguany .. tak preto sa pytam vas .. A ešte jedna otazka : pisal som to aj vo vlakne repti - glo 10.0 napišem to ešte raz .. leguan dlhšie neotvara prave oko , nema vytoky nema kapre dokonca ani neslzi .. neotvoril ho asi už mesiac bol som aj u veterianara nevedel mi poradiť tak sa pytam tuna .. može to byť kvoli svietiacej lampe .?? myslim že je repti - glo 2.0 alebo repti - glo 5.0 . Može byť problem v chovani .?? alebo nedostatok vlhkosti .?? dam aj foto ( strašne slaba foto na ktorej nie je vidno velmi vela ale možno tam niečo pomože .. dakujem . Je tam aj foto zdraveho oka ..

Sorry ale s takej slabej fotky ti tu nikto nic neurci....Akurat tak vieme ze mas doma slovnik cudzich slov, egendu o Cyprianovy a este par dalsich knih.... To by som aj lepsie nakreslil...

Je mozne ze to oko zatvara aj koli RG, uz sa to tu rozoberalo.

Vodoad ti to tam sice zvlhci, ale ak je to nieco na sposob Exoterra tak by som to urcite nekupoval...

A myslim ze mozes taketo otazky davat kludne do temy o legoch.Nie furt zakladat nove temy.

Hmm..
1. Led uz, tak do temy o Legoch, nie o Uv svetlach, to je fakt mimo temy.
2. Da to aj trochu logiky ze to co treba aby bolo vidiet najlepsie(to chore oko) odfotis najhorsie.A naopak, to co netreba(zdrave oko vydel podla mna kazdy) odfotis aspon ako tak dobre....
3. Nikto nieje dokonaly, ale zrovna red pokial ide o choroby a podobne veci vie celkom dost.

Ak fotis telefonom skus to zobrat radsej trochu zdialky nech to zaostri, pohraj sa so svetlom, pripadne apson z roznymi rezimami. Mat telefon s takym fotakom, tak som bez telefonu...

neotvoril ho asi už mesiac bol som aj u veterianara nevedel mi poradiť tak sa pytam tuna ..

Nevím odkud si,takže ti nemůžu doporučit žádného veterináře.Ale když zajdeš na obyčejnou veterinu,tak ti k Legovi moc neřeknou.Skus pohledat po internetu nějakého herpetologa.Na některé veteriny občas dojíždí herpetolog třeba jen jednou do týdne,a ještě jen na pár hodin.Tak je to teda aspoň u nás.