Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousata - osvětlení?

Dobrý den, chtěl bych se Vás tady optat jakou zářivku mám použít do terária o rozměru 160*60*60 pro dvě agamky rozhoduju se o zářivka Exo-Terra Repti Glo 10.0 - 107 cm a nebo Desert Pro 12.0,UV-B Fluorescent T8 Tube 30 W/90 cm poradte jakou a nebo popripade jinou zářivku ?
Předem děkuji za odpovědi :)

No ono jde o to , že to Repti glo + tu bodovku mam ted k dispozici ( asi 3 mesice stary )... i ty dve 18W mam i se svítidlem ... tak jsem doufal, že ten materiál využiji

... možná to udělám pomocí tohodle a až budou zas money , respektive až UVBčko doslouží tak tam dam rovnou raptoruku ... myslíš , že ta výška bude OK na 50Wattku ? no asi by měla ...