Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moc velké holátko?

Zdravím chtěl jsem se zeptat už 3 týden mi užovka nežere, zkoušel sem snad vše dát ji do malé krabíčky spolu s holátkem, naříznout prostě nic. Teplota v terariu přes den je 26 stupnu a vlhkost kolem 65%-75% ukryt má a vodu taky. Není třeba možné že to je je tím že holátko je moc velké? Dávám 1 denní a nic. Užovka má cca 37 cm a stará asi 3 měsíce, původní chovatel neměl žádne problémy. Užovku sem měl za ty 3 týdny 4. v ruce jinak vubec. Kamarádka si od toho samého člowěka koupila taky jednu a teké nechtěla žrát, ale poté říkala že jakmile ho rozřízla napůl tak ho sežrala. Předem děkuji za odpovědi =)

Nam takhle nezrala mala kalifornka. Taky jsme zkouseli vsechno mozny. Nakonec jsem ji mela v ruce, drzela za krkem a rozmrazenym holatkem, ktere jsem vymachala v teple vode jsem ji trochu jezdila po tlamce, pak jsem si ji nechala na dlani a holatko jeste jednou podala... a najednou se do nej zakousla... :-) Od te doby bere jen ty mrazeny.. zivych se boji z nejakeho duvodu....
Takze trochu trpelivosti...chce to dal zkouset...ona si vezme... ;-)