Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nervozny leguan

čaute chcem sa spytať či može leguan ktoreho mam doma 6 mesiacov byť nervozny kvoli tomu že sa zvlieka a jedno oko ma problemove pri zvliekani .. može to byť tym .?? inak pred zvliekanim bol uplne v pohode dokonca neušiel ani volne pusteni na koberci v izbe .. dakujem
Změna předmětu, původně: NERVOZNY LEGUAN (MadMike) (MadMike)

Prý že když se svléká často,tak to není něco v pořádku.Vesměs to je přebytek vitamínů.Ale mi se taky zdá že ten náš se svlíká pořád,protože se nesvlíkne celý na jednou,ale po částech.Záda,pak jedna noha,pak třeba 3nohy,hlava a ocas taky zvlášť.Asi podle toho jak roste.Takže je permanentně v terku rozházená kůže.:-/

Ono to tak vypadá, protože to z nich padá postupně a po kusech... jo, kdyby se oloupali pěkně za jeden den a pak třeba za měsíc znova... ale vím, že mi někdo z Moudrých a Starších odpovídal, že se mu taky legouši svlíkaj pořád... a přebytek vitamínů - jak by mohl lego mít přebytek vitamínů? Jedině A, D, K, E... ostatní snad všechny organismy dokáží vyloučit s vodou, nebo že by legu měl nějaký specifický metabolismus? Prostě pořád žere, pořád roste, pořád se svléká... jo, už vím... odpověď na otázku "Můžu překrmit leguána..." Zkusím to najít a postnout...

jak by mohl lego mít přebytek vitamínů?

No nevím ale údajně se lego dá převitamínovat.Zvlášť když mu budeš dávat vitamíny moc často.

ostatní snad všechny organismy dokáží vyloučit s vodou

To syce ano,ale taky se dá snad každý organismus předávkovat.Pochibuju že ty jsi nikdy nebyl převitamínovaný.A jestli ne,tak máš štěstí.

"Můžu překrmit leguána..."

Pokud bude mít málo pohybu a hodně velký apetit,tak se dá překrmit snad všechno.Koukni na americké stránky.Tam jsem jednoho legoše viděl,a ten měl faldy.Pěkný humus.Jaký pán takový leguán.:-D

jak by mohl lego mít přebytek vitamínů? Jedině A, D, K, E... ostatní snad všechny organismy dokáží vyloučit s vodou

Ako pisal lego....A poradim ti. Skus zjest kilo kiwi, a uvidis co to s tebou spravi. Je pravda ze telo prebytocne vitaminy viluci s vodou, ale garantujem ti ze taku sracku si uz dlho nemal...
Predavkovat sa da skoro so vsetkym, ide o to, ze z niecoho sa len poseries, a nieco ti sposobi zrutenie metabolismu...