Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roztoči na B.c.i.

Dobrý večer,mám problém s mojí Maruškou,je to B.c.i.Hondurs/Nicaragu a dneska jsem na ní zpozoroval
nějaké "muňky".Jsou to malí broučci cca do 1mm,hnědí pod šupinama,a když je rozmáčknu tak jsou napití
krví jako klíště.Má jich na sobě celkem dost,můžete mi poradit co a jak,abych jí pomohl se toho zbavit?
Chov je na ubrouskách,ale nic jsem nespozoroval.Jen na ní samotné.
Díky za rady.Jirka

Doporučuji Neostomosan, v ředění 1 : 400. Působí i na vývojová stadia a vyjde pravděpodobně nejlaciněji. Krom toho se s ím nechají přestříknout hlodavci několik dní před krmením a roztoči se vůbec do chovu nemusejí dostat. Účinné složky Neostomosanu se rozpadají po 24 hodinách, takže krmení bez problémů.