Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Terarijní pozadí ze směsi cement + rašelina

Zdravím, měl bych dotaz. Udělal sem si v terárku pozadí ze směsi cementu a rašeliny (poměr 1:2) + pigmentového prášku na obarvení. Ale reším teď jestli mi to v dolní části kde bude substrát nebude dělat problém při stálem styku s vodou a nebude to tahat do sebe vodu. Myslíte že by to mohlo dělat tyto problémy? Jestli jo jak by jste to vyřešili? předem díky

Prostě se jenom zeptej v obchodě co ti doporučí,ale myslím si že pryskiřice by měla být každá stejná.Neznám ty názvy,protože jsem je použil asi jen třikrát.Ale malé balení stojí přes 300kč,tak se na to připrav.Ale je to záruka,že se ti do vody nedostane vůbec nic.Používá se to i na stěny do akvárijí,a rybkám to neublíží.Je to apsolutně nezávadné.

spouny nic ve zlém,ale buď je to špatná fotka,nebo co,ale mě se to moc nelíbí.Ale proti gustu?Jinak mech ti poroste snad všude kam ho dáš.I na upraveném polystyrénu.Taky jsem ho chtěl zakomponovat do stěny,ale bál jsem se různého hmyzu a neni to zrovna perfektní na údržbu.Ale když to necháš tím mechem zarůst,tak by to mohlo vpadat hezky.Ale je to jenom můj názor.