Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pár otázek o leguánovi

ahojte, potřebovala bych pomoc s tímto testíkem o leguánovi zeleném, věřím, že je tu spousta odborníků, kteří mi pomůžou

Na kterém kontinentu žije leguán zelený? (jedno slovo, 1.pád)
pocet písmen = A

Má leguán uši?
ano, jsou laloky jako u savcu B=12
ano, ale jen otvory B=9
ne, nemá vubec B=3

Kolikrát za jednu sezonu klade samice leguána vajícka?
= C

Do jaké trídy patrí leguán?
pocet písmen = D

Je leguán zarazen do CITES? (na prípadnou vyjímku, kterou nekterá zver má neberte prosím zretel)
ano, CITES I E=8
ano, CITES II E=4
ne, není E=2

Cím se dospelý leguán živí?
rostlinnou potravou F=8
živocišnou F=6
živocišnou i rostlinnou F=3

Ahoj.
Tato varianta luštění mysterek mi nemůže vadit, protože jsem na ní nepřišel-nenapadla mě. Takže formu nekritizuji, i když radši hledám. Ale mohl by si luštitel aspoň dát trošku práci a vynechat číselné kodování nebo třeba přeházet otázky, aby to nebylo tak snadno rozpoznatelné a tím pádem dohledatelná i keš v terénu.
Nazdar.