Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ládví 6.11.

Zdravím všechny, nejedete někdo náhodou do Ládví z Uherského Hradiště ? Potřeboval bych dopravit velkou Matamatu. Popřípadě jestli někdo nejezdíte z UH kamkoli do Jč, nebo i do Phy ? Byl bych moc vděčen, nějaký příspěvek samozřejmě bude. dík poky

Nejsem online, tak jen z founu.. Ale bude to divocina.. Ucast vitam,byt nejsem hostitel,ale ten je velmi stedry,tak me neukousne..;-) Ad Dubec,namazat jatro,bude nutne :-D

Na SZ vsem co dluzim answer, odpovim v nedeli,ted opravdu nestiham.. ;-) (sorry)

Ad:-) Posuk,diky za HL,ale az na jare,jak jsme domluveni.. ;-):-D Jinak modra spinka spolu,bomba ;-) Uz jen papat a budu v klidu... ;-)

End of transmission.