Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak připravit hada

Zdravím, včera jsem si jel pro hada (krajta tmavá -3,5m, 25kg). Paní ho darovala protože had je velmi agresivní tak ho mám v malém teráriu a nechci ho trápit a s kamarády jsme si řekli že bysme rádi ochutnali hadí maso. Tak se vás ptám jak maso připravit? :-) Můj nápad je maso na pár dnů naložit do grilovací směsi a poté maso grilovat, nebo je lepší maso vařit, udit ? poraďte...
Děkuji za každou radu...

Nechci být nepříjemný, ale je tohle vlákno "Hoďme si šutrem do Snakemana" nebo vlákno, kde by se to mělo hemžit hadími recepty:?:

Chápu rozhořčenost některých z vás, ale zhruba od včerejšího podvečera to skoro vypadá, že se sem vozí kydat hnůj...

Arutho, tohle vlákno mělo mít lock už dávno, ale na druhou stranu jen ať si hadožrout sklidí co zasel. Možná si to vezme i k srdci, ale o tom pochybuji ....

Já osbně jsem pro lock a pro banán pro snakemana (třeba jen dočasně). Přeci jen je tu nějaká zaběhnutá komunita a tohle už je fakt od něho přestřelení vůdči poradně a všem tady. Stejně jako se v PC a Herní poradně zamiká a Banují lidé, co chtějí warez apod ... Tohle je taky protizákoné, neetické a naprosto to opovrhuje něčím, čo tady poradna vytváří. Kamenují se tu lidé za to, že vytvoří špatné podmínky pro chovance a tohle je přeci daleko horší. Navíc v případě snakemana to není jeho první "exibicionizmus".

Píšeš o "hoďte šutrem po snakemanoj". Ale moje otázka zní - "a zaslouží si to?" Ano !!! Každýmu podle zásluh. Já si taky tady musím za svojí upřímnost někdy něco vyžrat.

A třeba si to zase vyžeru teď za tento příspěvek. Ale s tím počítám... 8-)
houw ...

S lockem souhlasím a vidím, že už to nikam nepovede...staniž se tedy.
Ad banány - to si asi moderátoři rozhodneme sami, komu dát a komu ne;-)
Snakemann už ho chvilku měl a už mu zase otrnulo. Jenom čistě za sebe můžu říct, že kdybych mu ho včera dal, nebyl by jedinej. a to nemyslím na tebe. tož tak...