Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neplodnost gekončíka nočního

Prosím vás chtěla bych se zeptat, jestli mimo to,že je samec neplodný,by mohla být možnost,že si se samicemi nepadnou do oka?Mám 2 samice(stáří 3 roky) a samce(2roky). Minulý rok bylo pár vajíček,ale bez úspěchu vylíhnutí, letos jen 2 vajíčka a též nic.Tak nevím, co je špatně,nebo to chce trpělivost?Děkuji předem za radu.

Tak ten minulý rok jsem si říkala,že je samec mladý asi,ale letos už je mi to divný,ale třeba je ještě brzo pořád.Terárko mám 90x45x45.Substrát mám jemný písek.Tak 2x v týdnu rosím terárko.Teplota kolem 35 stupni u žárovky,a dále vytápím topným kamenem.Na noc žárovku vypínám.Krmím je 2-3 dny v týdnu 3 cvrčky,které občas obalím v roboranu H a plastinu, a potom ještě mám nějaké vitamíny.To je tak asi vše.

To se zda byt v poradku. Mozna je zkus zazimovat a uvidis co najare. Ja gekony krmim vzdy mesic a pak jim dam tyden pauzu (pokud to tukove zasoby dovoluji), zda se mi ze pak jsou aktivnejsi. Kazdopadne ze zacatku jsem mel podobny problem jako ty a proste ziskanim vice zkusenosti jsem prisel na chyby, ktere jsem delal a ted uz nejakych 8 let mam odchovy pravidelne skoro u vseho dospeleho.