Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kassina maculata-nežere

Dobrý den,chtěl bych Vás poprosit o radu.
Jedná se o rákosničku červenonohou,cca 6cm,sameček,zakoupen na burze jako 6měs.,chován v páru spolu ještě s jedním cca 3 měsíce.
Až donedávna přijímala potravu (cvrčci nejčastěji) naprosto bez problemu.Byla relativně pohyblivá a bez sebemenších náznaků problémů.
Teď (cca 3dny) vykazuje spíše katatonické chování,nejí,nehýbe se a občas má zvláštní křeče v končetinách.Prosím poraďte co by mohlo být příčinou a jak bych to mohl řešit.
Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

To chování je divný, ale s krmením si nedělej starosti, máme je už půl roku a jíst jsem je neviděla ani jednou, jen v noci prostě mizej cvrčci. Zkus čarovat s vlhkostí a teplotou v terárku, ty naše jsou náladový, někdy jsou týden zahrabaný a vůbec je přes den nevidíš a pak se zase usaděj na poličkách v terárku a celej den koukaj.