Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snůška

Zdravim, mam doma oplodnenou samici s vejci a ta se chysta klast, do terarka sem ji prisypal raselinu s piskem, ma tam asi 20cm silnou vrstvu, posledni dva dny si vyhrabala noru a cela do ni vlezla, nejde ji videt ani kousek tela, jde o to ze je porad v te nore, dokonce tam i spi, vcera jednou vylezla na chvilku a opet tam hned zalezla. Nemate s timto nekdo zkusenost? Je to vubec normalni?

To jsem trochu nepochopil, ale budiz, vzdycky me fascinuje, ze zvire vubec nevidite a uz k tomu mate dedukci co s nim je. Ano snad bude prilezitost, to tu samici mam jako vzit a zlomit ji vaz? Protoze uz davno mela chcipnout, protoze nesnesla vejce? Ano sem si jist, ze sem neco posral, ale budiz, zkusenosti ziskam jen praxi a bohuzel s tim zacinam, tak priste uz budu vedet lepe co a jak, abych ji na to mohl pripravit, jo a jeste to neni vubec jiste, ze to bude to same atd. Raska rikal, ze to je tak jako se psem atd... jeden nebo dva vrhy muze mit dobre a pak nastanou komplikace. U tohodle clovek nikdy nevi. Ale to nic proti vam, vy jste buh v chovatelske cinnosti, at se vam dari, zdar.

To jsem trochu nepochopil,

bylo to mysleno tak, ze doufam (a Vy jiste taky), ze to samice nezabali uz pri teto snusce a tedy, ze snad bude mit sanci neco naklast pri nejake dalsi prilezitosti (ktere se ji muze nebo nemusi dostat, kdo vi). Chapu, ze jste ted ve stresu z komplikaci, ktere Vam samice pripravila, takze jste si muj prispevek mozna prelozil zpusobem, jakym vyznet urcite nemel (za nestastnou formulaci se omlouvam).
Takze v prekladu - snad to samice zvladne...tecka.

Právě že hrabe, mám jí asi jen dva měsíce, paní od které jse ji kupoval mi řikala že budou vajčka ale ze je mam vyhodit, ale to je fuk, jen mě trápí že mi vůbec nechce na ruku občas se mi na ruku jen postaví předníma nožičkama když jí dávám z ruky cvrky, je nějaký způsob jak ji dostat na ruku? když ji chci vzít tak hned začne tmavnout, nafukovat se a syčet :( :(

Pani zřejmě byla jasnovidka, když před dvěma měsíci věděla, že samička bez samečka bude mít vajíčka! POkud ji máte 2 měsíce a nebojí se ruky, tak je to velký úspěch a je jen otázkou času a vaší trpělivosti, kdy půjde na ruku.