Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plzeň 11.12

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo do plzně poveze nějaké Elaphe taeniura na prodej.
popř jestli někdo v plzeňském kraji má a nepoveze, ale prodává... děkuji Za odpovědi...

loading...

Mam, ale jen bůch ví co je to za pohlaví :-D, sondovaná snad 10x a vždy jinej výsledek, jsem nakloněnej spíš k variantě samec i drápky by tomu odpovídaly, ale fakt nevim. Můžu vzít na burzu, jestli se na to zvíře chceš kouknout, má cca 1,6m, černý zbarvení. Tamto proberem u piva :-)

Moc se v těch poddruhových označeních nevyznám, když pošleš fofo vůbc se zlobit nebudu :-) (klidně na meil Happy.mark@centrum.cz)
tím že by byl už velký bych potřeboval malinkou radu s teráriem, bude mi stačit 125x60x70? Jak velkou misku na vodu?
mám zkušenosti jenom s Gutkou a Elaphe obsoleta...
Děkuji moc za odpověď a za nabýdky...

Ahoj, chtěla bych se pokusit prodat zase nějaké šváby Blaptica dubia, takže bych byla ráda, kdyby mi opět mohl někdo nabídnout společný stůl za společné peníze a ke společnému pokecaní :-) Mých pár krabiček moc místa nezabere, víc než půlka jistě zbyde. Případné objednávky také ráda uvítám. Můj mail: martinastod@seznam.cz