Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MŮŽE CHAMELEON JEMENSKÝ ŠPATNĚ VIDĚT?

DOBRÝ DEN,
MÁM DOMA 9 MĚSÍČNÍHO CHAMELEONA JEMENSKÉHO. KRMÍM HO CVRČKAMA, KTERÉ V POHODĚ CHYTÁ, ALE KDYŽ MU DÁM DO MISTIČKY NAKRÁJENÉ JABLKO, NEDAŘÍ SE MU HO VZÍT DO TLAMIČKY. NEVÍTE, ČÍM TO JE? NEMUŽE TŘEBA ŠPATNĚ VIDĚT?
PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD.
VERONIKA KÁRNÍKOVÁ

loading...

chameleon neni želva, nebude ti žrát ovoce z misky :-D když dávám chamoušovi ovoce tak to ovoce napichnu na špejli a od si to z toho ukusuje...aspon neda můj je tak naučený :-)... a jinak být nebou tak se nad tím že nežere jablka nevzrušuju, hlavně že je žravý na hmyz ne... a co myslíš tou "uspornou žárovkou", doufám že má i UVB !

určite mysli UVB.. ale nezapomen že uz se tu několikrát mluvilo o Repti glo a jejich "užasných" účincích..
Co se týče ovoce tak samozřejmě že to takhle žrát nebude. Jeho láká to co se hýbe, ne to co tam jen tak leží.

tak bud z pipety (kapat pred nej a pokud by mel žizen tak se napije) nebo dát kapátko (stačí PETka a hadička a nechat kapat). Ten vápník dodáváš dobře ale ta žárovka nepomáhá při jeho vstřebávání. Chtělo by to rozhodně jiný UVB

no me tu kluci doporučili od namiba terra replux 23W, nebo dobrá je arcadia pro plazy D3 (ne D3+ to uz by bylo pro pouštní), co se týče ceny a dostupnosti tak lépe z toho vychází tak replux.
Ale kazdopádne tohle nezpůsobi poškození zraku. Ty způsobovali/způsobují repti glo 10 a občas 5. Spíše to vypadá na tu dehydrataci. Kdyby něco tak mi napiš na ICQ (216370977)