Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vitamíny

Zdravím,může mi někdo odpovědět jak je to s dávkováním D3 a jaké vitamíny jsou pro agamu nejlepší?Je pravda když se dobře dávkuje D3 tak není třeba UVB světla?Prosím poučte mě.
Předem děkuji za odpovědi.

Víceméně to tak je, ale přirozenější, bezpečnější a celkově tak nějak lepší je to obráceně - používat UVB a šetřit s umělým D3. Lehce se předávkuje a nadělá tím víc škody než užitku. Dávkování je podle toho kolik je v jakém přípravku D3