Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastelinova hmota na pozadi teraria

Poridil jsem si v nemecku jakusi hmotu ktera pripomina plastelinu, oranzovo cervene barvy.
Na obalu se pise a je vyfotografovano pozadi z teto hmoty.
Hmota by se mela chovat tak ze se nanese na zdrsnene pozadi, vytvrdne a necha se pouzit jako pozadi do teraria pro sklipkany.
Dotaz je jestli s tim mate nejake zkusenosti, napady jak tvarovat pozadi, nebo jestli je tato hmota v pohode "nezavadna".

Dekuji za kazdy nazor a radu.

DKK

osobni zkusenost s tim nemam, ale podle toho co pisou tady - index.php
je to v pohode... Jen to asi bude tezky jak prase, takze bych promyslel jak to bezpecne uchytit... O samoprilnavosti mam jiste pochybnosti, jelikoz se tam pise ze pri postrikovani vodou to postupne tvrdne, takze vlhkost by tomu vadit nemela (i kdyz tam kecaj o sukulentech a pod = vypada to na aplikaci pro poustni terka)... Nicmene si myslim, ze po nastriku bezbarvym lakem na detske hracky by to mohlo byt v pohode...