Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznys kralovsky - odmita mrtvou potravu

Pred 14 dny mi muj pritel koupil jako darek Hroznyse, mam z nej velkou radost, vzdy jsem chtela hada.
V obchode z plazy mi slecna vse vysvetlila a rekla ja ho krmit mrtvou potravou. S tim mam problem. Proste tu mysku rozmrazim, ohreju jeste v teple vode a pak mu ji na pinzete podam. Zautoci na ni. Chyti ji. Ale pak pravdepodobne zjisti, ze je mrtva a ztrati zajem. Necha ji tam lezet. Nejaka rada prosim?
Jelikoz nejedl mrtvou, sli jsme poridit zivou. Slecna v obchode se na me vydesene podivala a rekla, ze se to v Anglii nesmi. Ze je to vlasne vrazda. Jsem na ni jenom divne koukala a koupila mrtvou. Takhle to je vsude. Nastesti jsem nasla obchod s prijemnym klukem, ktery mi zivou pro drahouska proda. On sam nema zadny problem, ptze si jako kazdy normalni clovek mysli ze je to prirozene. Ale naznacil mi, ze o tom nesmim nikde mluvit nebo mam problem. Divne...

Omlouvam se, ze pisu bez hacku a carek, ale mam anglicky laptop :)

Dekuju moc, za vsechny rady ohledne krmeni....

Jo a jeste jsem se chtela zeptat ohledne svlekani...
Hroznys ma asi 40 cm a nevim presne jak je stary (?)
Zakalil se (jak dlouho to bude trvat) a za jak dlouhou dobu by se mel asi tak svleknout?
Dekuji moc
Změna předmětu, původně: Hroznys Kralovsky - odmita mrtvou potravu (MadMike)

Tak ja vam moc dekuji za rady...mysku jsme rozmrazila, dostatecne ohrala ve vode a osusila. Skocil po ni okamzite. Je to fajn...dekuji moc...

A ke svleku, musela jsem to dosvlect rucne, potrhal svlecku a ty mensi kousky se mu pak prichytily, moje chyba, spatna vlhkost, musime udelat terarko, tohle neni uplne vyhovujici, strasne rychle se z nej vlhkost ztraci...ale to uz vykoumame...

Jinak je Ozzy v pohode a ma se cile k svetu...

Jeste jednou moc dekuji

terarko mi sestavila primo ta slecna od ktere jsem hada kupovala. mam spodni vytapeni. hlavu si vysvlik vcelku a sam, pak to jenom potrhal a dolu slo jenom tak 50procent, zbytek jsem dosvlikala rucne...vim, kde byla chyba a co nejdrive ji napravime.