Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva nádherná nežere

Dobrý den.

Mám dotaz ohledně želvy nádherné.

Je jí cca 12 let, krmím ji granulemi. Před několika dny přestala žrát. Jinak se chová stejně. Plave po akváriu, vysedává na kameni pod žárovkou a ohřívá se... Čím by to mohlo být a co s tím?

Předem díky za odpověď.

Kurt Strohschneider

Želvy nádherné by touhle dobou měly pomalu začínat zimovat, tak by to mohlo být tím, pokud je jinak všechno v pořádku. Co se týče krmení, vhodnější strava než granule je popsaná třeba tady, doporučil bych přejít na ní a pak začít připravovat na zazimování.