Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Špatní výrobci terárií

Zdravím,

nedávno jsem si nechal udělat terária z OSB od pana Drápala - známého zde na teraporadně pod jménem Drap. Choval se vcelku dobře a nabídl mi "slušnou cenu". Cena nebyla nikterak nízká, ale několik forografií mě ujistilo, že kvalita bude dobrá. Terária jsem si objednal a překvapilo mne, jak rychle mi je chtěl pan Drápal vyrobit a doručit. V den předání jsme měli v práci menší krizi a nikdo nic nestíhal. Vyběhl jsem tedy z kanceláře, vybral peníze a setkal se před bytem s panem Drápalem. Široké pletivo jako větrání shora mi přišlo zvláštní, když jsem jasně říkal, že ho chci zepředu. Zaplatil jsem a začalo tahání terárek z auta. Jednou z věcí, které jsem u terárií chtěl byly zámky. Jsem pracovně vytížený člověk a proto jsem si chtěl zaplatit celou stěnu bez toho, abych musel cokoliv řešit. Jako poslední věc pan Drápal vyndal z auta zámky terárií - ještě zabalené. Už jsem vykulil oči, ale bohužel nejsem natolik asertivní člověk, abych mu řekl, ať si to zabalí a vezme zpět do Brna. Proč tak spěchal s dodávkou terárií, když byla stejně nedokončená? Další překvapení mne čekalo při stěhování terárií do bytu. Pletivové větrání se odchlypovalo v několika místech a ze stran zde byly dost velké mezery, aby zde hadi protáhli část těla při snaze ubikaci opustit. V tomto místě je větrání uděláno z kovové destičky s nezabroušenou hranou. Byla by jistota, že se o ní zvíře zraní. Jeko perličku řeknu jen, že zadané rozměry terárií se neshodují s realitou a do místnosti se mi nevejdou tak, jak jsem si představoval. V blízké budoucnosti přiložím fotografie těchto "beden na prasata".
Nechtěl jsem si terária dělat sám, protože jsem chtěl, aby byla opravdu pěkná. To co předvedl pan Drápal se nedá nazvat jinak, než prasečina. Tento člověk evidentně jen potřeboval peníze(nevím jestli na drogy, automaty a nebo něco jiného) a tak mne zneužil. Je ovšem možné, že to udělal neúmyslně - v tom případě mu touto cestou radím, aby tento obot činnosti opustil a šel raději dělat sekuriťáka do Tesca. Doufám, že za to, co udělal se mu život sám adekvátně pomstí.

Máte nějaké špatné zkušenosti s výrobci terárií? Sdělte je zde. Prosím správce webu, aby toto téma neblokovali.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
tak mám novinky - pan Drápal z Brna mi napsal, ať si to opravím sám.. že prý nikdo s ním problémy ne…
AbE 23.01.2011 10:06
AbE
Osobni zalezitosti via PM a nebo vubec, jinak budu muset zasahnout Tohle napsal včera VH v jiném vl…
mmajuska 23.01.2011 11:55
mmajuska
myslím že varování před nepoctivým a neschopným výrobcem pokud není provázeno vulgarismy,a hlavně je…
viper 23.01.2011 13:46
viper
Dál bych to už ale nepouštěl...myslím, že vše podstatné už zaznělo :-).
Apophis 23.01.2011 14:07
Apophis
Souhlasím a zamykám. poslední
viper 23.01.2011 15:00
viper

tak mám novinky - pan Drápal z Brna mi napsal, ať si to opravím sám.. že prý nikdo s ním problémy neměl a dělá ta terárka stejně.. fotky větrání jsem ukázal. Když jsem chtěl zasadit skla do lišt, pořezal jsem se - nebyla obroušená. Po jejich obroušení a zasazení jsem zjistil, že lišty skla blokují a nedají se v nich posouvat. Proto budu muset lišty vyndat a obrousit je tak, aby se v tom skla mohla hýbat. Zaplatil jsem tedy panu Drápalovi pouze za to, že sešrouboval dohromady desky OSB. Šrouby v nich jsou ale zavrtány nakřivo, takže ani to pan Drápal z Brna nedokázal udělat správně. Terárka mi prý neopraví - já ale za týden jedu pro nový přírůstek a proto je musím zprovoznit. To bohužel zabrání soudnímu řízení, které jsem s ním chtěl vést. Nebuďte ovce a nikdo si od tohoto prolhaného neschopného DRAPala z Brna terária nekupujte. Lituji toho, že jsem si to při převzetí nenechal předvést. Doufám, že ho nikdy v životě nepotkám. To by totiž mohlo způsobit mně i jemu nemilé následky.. :(

myslím že varování před nepoctivým a neschopným výrobcem pokud není provázeno vulgarismy,a hlavně je podloženo důkazy na poradnu patří,zvlášt když dotyčný na poradně "operuje" -může to zabránit dalším nespokojeným zákazníkům.
Pokud někdo z kolegů modů bude jiného názoru můžem o tom diskutovat.

Zpět do poradny Nahoru