Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitis gabonica rhinoceros - páření

Dobrý den,potřeboval bych prosím vás poradit v jakém období se gabonici páří. Mám 1.0 6let a 0.2 5let. samice chovám pohromadě, samce mám zvlášt a nevím,kdy je zhruba tak připustit a jestli nevadí,že jsou 1.2. lepší by bylo asi 2.1 ,ale bohužel mám samce jen jednoho. Za rady moc děkuji. s pozdravem Vojta

zdar:-D,Vojto víš co mi hned napadlo :-D,vtip začínající sálem plných lidí,moderátor se ptá kdo jak často a lidé hlasují.Když dojde na rok sedí v první řadě člověk vysmátý a moderátor se ptá,proč se tak směje :-Dodpověd již zítra :-D:-D tak to je přesně :-):-)
Přesto:netuším zda jsi zimoval??tj.18-25C.Pokud ne nic se neděje.Tak to spáchej nyní a stačí do půlky ledna pak zatopit a pojede to.
Za sebe bych pářil 1,1 a po 14dnech to posychroval znovu..pokud bude 0,1 zapadlá nebude chtít a 1,0 sundá.
Nevím zda jsi připraven ;-),ale holky mohou dát klidně i 40ks,tedy pokud to klapne ;-)
Případný prodej-lidi ti urvou ruce ;-);-)