Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pls o radu ,,Pandinus imperator"

Zdravím, mám problém, dneska jsem si koupil na burze samičku štíra Pandinus imperator, doma už jsem měl jednoho samce, je větší nez ona, docela odost. Pán na burze říkal že by se poprat neměli, ale jakmile se potkali v teráriu tak na sebe útočily a měl sem co dělat abych je od sebe dostal. Samička pořád útočila a vyhledávalo ho, prozatím sem je rozdělil, mám je nechat od sebe? Jsem začátečník, prosím poradte :))

No, tak to je problém, asi. Pandinové jsou jakž takž společenští a můžou se chovat ve skupinách. Ale velikostně by měli být přibližně podobní. Když říkáš, tak bude samička ještě asi prcek. Takže bych je nechal rozdělený, a až samička bude větší, tak bych je dal k sobě, ale opatrně. Nu co, počkej ať ti poradí zkušení ;-)

Jeste muzes zkusit,, vindej je z teraria,, a terarium predelej uplne jinak ale uplne,, a pak je tam skus najednou dat,, budou na tzom oba stejne a zadny z nich si nebude snazit hlidat teritorium,, kdyz se tihle stiri boji vzdy drzi pospolu, sic ta velikost je celkem problem ale vyzkouset to muzes,, :-)