Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama-problém-otvírá tlamku

Dobrý den,
potřebuju poradit.Dostala sem agamu vousatou a pořád mi otevírá pusu. Vypadá to jakoby se jí navalovalo,chtěla zvracet a pok jen otevře pusu a dobrý.takhle se to opakuje asi v intervalech po 1-2 min.Teplota v terárku je 31 stupňů.Mám ji od včerejška,ale nežrala od pátku. včera sem do ní nacpala půlku cvrčka,ale sama ani ťuk.Dneska jí ještě chci koupit vitamíny.Byly mi doporučeny(teravit)prý to podporuje chuť k jídlu.Poradí mi, prosím , někdo co s tím.Mockrát děkuji.
Změna předmětu, původně: Agama-problém,pomoc prosím (MadMike)

Mám dvě taky malé agamky a popravdě mi jedli hned,jak jsem je donesla do terária.Myslím,že by to mohlo být teplotou,pokud to dělá jen při vyhřívání tak to myslím bude normální,muj Tom to dělá také a je zcela v pořádku,ale těch 31 stupnů v teráriu se mi zdá dost.Pokud se nemá kde ochladit,tak to bude asi ten problém.A určitě bych nic necpala násilím,zkuste malé švábíky,Jerry nechtěl ze začátku cvrčky a tak jsem koupila švábíky a po nich se může utlouct.Vždy je trochu přiškrtím,aby byli pomalejší a agamka si ho hezky uloví.A také bych zkusila veškerou zeleninu a i nějaké ovoce.Mé mají rády čínské zelí a také nastrouhanou mrkvičku.
Přeji úspěšné krmení.