Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AGAMA VOUSATÁ - zmizení vajec

Agamy nechovám ,ale známému se stala jedna věc. Byl svědkem toho, jak agama snáší vejce (viděl jich cca 10) a jak je zahrabává. To bylo ráno. Když přišel odpoledne je odebrat, nebylo tam ani jedno! Je možné, že je pár sežral????

loading...

jasněže je, někdy se stane. u vousatek to sice není tak časté, daleko větší experti jsou na to třeba galocie, varani nebo různí větší tejáci atd, ale stát se může. Ony potvory ještě kolik x to rozhrabané a vykradené hnízdo zase zahrabou a zamaskujou, takže ani není poznat, že bylo sežráno... možná tam někde při podrobnější prohlídce najde i pár vymačkaných šlupek.