Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Agama vousata podminky v terariu...

Dobry den chtel bych se zeptat jetli by bylo dobre toto osvetleni..
http://www.robimaus.cz/zarivka-narva-reptilight-18 w-60cm-1126.html jako UV-B a UV-A a topnou zarovku jako zdroj tepla kdyby to bylo malo dokoupim topny kamen.. jo a ohledne vitaminu kolikrat davat za tyden Nutri Mix REP ..jo a davat Nutri Mix REP nebo Nutri Mix REP Calci Plus co je lepsi.. terarko je 114d 50v 35h je too zatim na zacatek chystam se delat nove az bude agame tak 3-4 mesice..uvidime podle velikosti..

Dik za odpoved predem..

unifex

Dobrý den,
odpovědi na všechny vaše otázky tu na poradně velice snadno najdete. V kategoriích (vpravo dole) si zaškrtněte "agama vousatá" a pak už jen stačí číst.
Pokud pak budete mít jakékoliv upřesňující dotazy, jistě je s vám někdo rád prodiskutuje, takto se ale každý ptá pořád na to samé, co tu bylo už 100x psáno. Ď.