Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Agama poraďte

ahojky prosím potřebuju poradit jsem začáteční terarista a pořídila jsem si terárko a chci vyzkoušet světla jak hřejí atd.......jak nízko mají být a jaký májí mít vyhřev pro agamy vousaté mám tam pod světlem koleem 40C ale chci zjistit jesti to stačí......... brzy si pro ni pojedu tak to chci mít perfektní děkuji za odpoveď od zkušenějšího teraristy

Miko tady na poradně máš desítky né-li stovky stránek s materiálem k naštudování, stačí jen přečíst starší vlákna. Teplota na vyhřívacím místě je základ, který si musíš nastudovat především sám/sama - tím, že si tu necháš poradit a dál neřešíš se o těch zvířatech pořádně nic nedozvíš a o hodně přijdeš. Jen za poslední týden tady lucifer ve vláknech o vousatkách teploty vysvětloval snad 4x - ani nemusíš pátrat do historie.
Takže studuj starší vlákna, projeď si i český webovky s chovem agam, kup si knížku - pak se ptej a jistě ti zde někdo mile rád odpoví. Tohle zamykám.
Klikni zde.