Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Březost hroznýše

Ahoj,
Nevíte někdo jak se dá poznat březí hroznýš? Nebo za jak dlouho by to šlo. Nevíte jestli mi to poví veterinář?? Dík za info..
Změna předmětu, původně: BŘEZOST HROZNÝŠE (MadMike)

Já jí koupil prý jako rok a půl starou a žere dobře, ale nerostla, choval jsem je spolu a nikdy nic jak spolú byli furt tak neměli zájem... Stalo se vám už někomu, že mi takhle chcípla? Přežijí mladata? Nákej potrat asi neexistuje co?

takovouhle kryplici jsi vůbec neměl mít se samcem, to je jasné, že ji napářil, když pohlavně dospěla. Ono je možné, že vzhledem ke kondici nezabřezla, v tom případě jedině dobře- pokud zabřezla, tak zřejmě chcípne při porodu nebo po něm, pokud nepotratí. Mláďata pokud se narodí živá, tak taky budou stát za prd...ale spíš si myslím že se vůbec nenarodí. chlape příště bys měl mít trochu soudnosti.