Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kajman

Dobrý den mohu se zeptat četl jsem že samička od Kajmana Brýlového dorůstá maximum 1,4 metrů a v zajetí ještě i méně co je na tom pravdy? Děkuji

Neřeš to zařiď se na co největší velikost a pak když bude mit vic prostoru tak to není na škodu :-) jako tvuj dotaz mi připadne stejně blbej jako když by chtěl někdo leguánovi sekat ocas kvuly velikosti :-D