Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spárovačka na dřevotřísku

Přeji pěkný druhý svátek vánoční, jsem uprostřed výroby terárka pro ještěrky italské, a po vyrobení zadní stěny z polystyrenu mě napadlo, jestli snad není možno napatlat spárovačku (nějaká speciální do koupelen, šedá barva, slušně drží na polystyrenu i dřevotřísce) rovnou na holé dřevotřískové stěny terária (+ nalepit na ni polystyrenové výstupky). Projel jsem vlákna o výrobě pozadí, ale na problematiku napatlání hmoty přímo na stěny terária bez použití polysterenu či montážní pěny jsem nenarazil...
Děkuji za odpověď.

Jde to, ale místo spárovačky bych použil lepidlo na dlažbu. Pro sichr bych pod to dal radši perlinku. Ty polystyrenový kousky bych radši k tý dřevotřísce přichytil ještě něčím (vrut s podložkou, lepidlo na polystyren...), ne jen do toho lepidla. To by držet nemuselo.