Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus Imperator

Dobrý den,
Koukal sem na svého tak 4 měsíčního štíra a všyml jsem si oranžové kapičky na jedovém trnu myslím že je to jed ale žádnou potravu neměl tak že by mu to teklo samo od sebe nevím.
Předem děkuji za odpovědi
Takhle vypadá.

A ještě jsem ses chtěl zeptat, nemám ještě žárovku do jeho terárka myslíte že to hodně vadí ??
a bohly bych třeba večer rosvítit třeba normální světlo v pokoji.

Z těch fotek jde skoro rozeznat, že je to štír, víc určitě ne, nic oranžového tam není...jed je, pokud si pamatuju bezbarvá kapalina.

Na co potřebuje štír žárovku fakt netuším, nemají rádi světlo.
Co znamená slovo "bohly", fakt netuším.

Na internetu například taky píšou, že měsíc je vyroben s modrého sýru, nebo že kulatost planety je americké spiknutí...

Impíci potřebujou teplo, žárovka může dodávat teplo,ale pro štíry se moc nehodí, podívej se po topnym kabelu, nebo kamenu. Teplotu udržuj kolem 30°C, jinak ti při svleku umře.

Svítit si klidně můžeš, štírovi se to moc líbit nebude, ale ani mu to nebude moc vadit.