Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vejce gekonu

dobry den je mozne aby snasel samec gekoncika nocniho nebo kladou jenom samice chovam gekony nocni skupinu 1.2 a jedna snesla vejce je to samice nemuze se stat aby snasel i samec u vocasu to ma jedna stejni jako samec druha ne poradte prosim

čeče co myslíš, může normální chlap porodit dítě? Tak se samcema gekonů je to totéž, akorát místo dětí jsou vejce. Pokud máš samce, který klade, tak to nejspíš bude samice. A pokud máš samici s koulema, která neklade, tak to zřejmě bude samec. Akorát teda pokud máš 2,1 tak je celkem zvláštní, že se ti ty samci mezi sebou nemydlej.