Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rosničky

Ahoj, mohl byste mi někdo poradit? Máme doma nově rosničky včelí a objevily se jim na hřbětě výrazné barevné fleky - není to jejich klasická barva, je to opravdu nepravidelný flek sytě modrozelené barvy jdoucí přes původní podklad. Nevím, čím to je. Jestli se třeba nespálily o žárovku nebo tak něco.

Já psala sem a hledala na webu, protože naše veterinářka měla dovolenou a převážet žabky někam daleko jsem nechtěla. dnes už jsem to s ní konzultovala a je to opravdu plíseň. kdyby to někoho zajímalo, tak koupat v heřmánku a sem tam slaboulinkém hypermanganu.