Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá .....

Dobrý den, prosím Vás scháníme mladěta ( buď jednu nebo dvě dle ceny) agamy vousaté ... ? Měli jsme doma chameleona, boužel nám před vánocema umřel a teď na nás kouká smutne aqvárko ... prosím nábídnětě ... děkuji ... pochází od Dvora Králové nad Labem.Popřípadně prosím informaci za kolik je můžu sehnat v Hradci Králové v aldisu .. 16.1.2011 děkuji ...Danča

:-D nikdo jej ani nechce :-D pokud jsem dáš fotku terárka tak ti mohou zkušení chovatelé poradit jak jej pro agamy vhodně zařídit, to zaprvé, a zadruhé Aurifer chtěl fotku terárka proto že zdřejmě pochopil jako já že máš v rozdílech slova akvárium a terárium jisté mezery, tak se chtěl ujistit co to vlastně máš ;-)