Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor

budu mít boa constrictor imperator costa rica budu ho mít v boxu 100x50x18 a potřebuji zjistit jak tam topit aby tam bylo dostatečné teplo protože žárovku tam nenamontuju děkuji

Plast. box předpokládám, že je to ten Ikea ,když si změříš vnitřní rozměry boxu ,tak zjístíš že nemá 100x50 ,ale jen nějakých 90x ? cm ... Tak že nic moc ... Lepší jsou ty z ikea o rozměrech 77x70x20 cena 200kč i s víkem ... Výška 18 stačí .. Takovéhle rozměry bych doporučoval pro samce do cca 2m ...

jak píše filip já je v těchto boxech mám ,ale do doby než udělám terárka podstatně větší....:)

autorovi vyplachněte si pusu ..že vaše příspěvky stoji za prd tak mužete být rád i za ty odpovědi co tam máte..
a kdybyste si pročetl pořádně něco tady na poradně místo opakovynýho vkladání hloupých a téměř totožných dotazů---zjistil byste něco o tom odborníkovi od kterého to chcete kupovat...