Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skoky

ahoj mam taky malicky dotaz ohladne skokov leguana zeleneho. dnes si dva krat vyliezol na konar a odtial skok do skla a potom supa o zem asi z 100 az 110cm vysky. bojim sa aby si neublizil. skacu aj vasi zelenacikovia do skla? dakujem za odpoved.

Ja mam tiež stromček pri terku a nelaka ich,ani tento ani minuly rok.Jedine samec skakal-na mna,alebo manželku z 2 m vyšky,ale to je už davnejšie. :-D Samička pred znaškou takto trenovala,lozila hore dole po terku a občas skakala dole.Môže byt,že reaguje na svoj odraz v skle - mysli si,že to je konkurencia.Sprevadzalo by to kyvanie a trasenie hlavou,nafukovanie atd..