Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhublý a mátožný leguán.

Cau prosim pomozte muj leguan je divny hubeny ale zral. a ted je matozny a hybe se jenom trochu je to zlý???
Vodu v teráriu má i teplo tam má nevíte co muze s nim být??
[mod]Změna předmětu, původně: Nevim co s nim je.je Divný (Melda)[/mod]

Terárium má velké 100x60x60 delkax vyskax sirka. kytku ma scindapsus . jako jidlo podavam čínské zelí bez bílehostredu a jablko římský salát mandarinku nejvic ty saláty jako vitamíny podávám NutriMix rep B pro plazy.leguan minuly týden moc nežral takže byl vyhublý ale pak se to spravilo a dneska tohle nasel jsem ho ve vode a byl tmavy. teplo ma 30 stupnu.