Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský-samička nemoc

Dobrý den,mám doma samaničku chameleona jemenského. Už měsíc mi v teráriu hrabe nory, ale samce v terárku nemám, tudíž oplodněná není. Dnes stále hrabe,má po sobě hnědé proužky a má trochu zapadlé oči, někdy spíš vykulené.Nevíte co s ní je?

jak je stará? To, že nebyla se samcem neznamená, že by nemohla mít v sobě zadrženou snůžku, ikdyž neoplozenou- naopak se to stává poměrně často. Pokud se její stav nezlepší po dostatečném napití, chtělo by to s ní zajít k veterináři, co umí plazy.

Tak když to vezmu od začátku - samce v terárku nemám, tudíž oplodněná není - to je zásadní nevědomost, a bez vědomostí se zvíře nechová.

Když teda hrabe, jaký je stav v terárku, jak je velké, zařízené, teplota, vlhkost, krmení, světlo. Nedělali jste nějaké změny?
Pít musí, možná to zní blbě, ale jak se říká když né po dobrým, tak po zlým.
Vykazuje samička známky gravidity? Viz internet.