Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velké plastové boxy

Zdravím, známý by si chtěl koupit b. hog island, ale nechce ho do terárka ale do plastového boxu/krabice.Všude možně jsme hledali a našli jsme jedině v ikei , ale jenom malých rozměrů , na ty větší nemůžeme najít víka , tak jsem napsal opět zde , snad mi někdo pomůže , tedy dotaz zní:Odkud kupujete vy své plastové boxy s víkem? Dotaz se týče hlavně velkých boxů ale mám zájem i o malé.Zkoušel jsem tady na TP vyhledávání ale nic jsem se nedohledal , snad mi to nezamknete , Dík.

Jo to chápu ale počkej , když máš nějaký box tak má nějakou vyšku X délku X šířku a tam jsou napsané vždycky jen dva rozměry 100x58 pak 58x50 a pak 75x58.......to bych bral kdyby to byly rozměry víka ale já chci rozměry krabice ,...schválně se tě zeptám , napiš mi šířku délu a výšku toho boxu z odkazu :-D