Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím nemoc Rosničky včelí

Zdravím
dnes jsem našla samečka jak leží a je jakoby na boku .. hlava a celý levy bok je jakoby nakloněn a skrčen . Když se chce pohybovat tak se točí pouze dokola. Během dne byl čilý akorát v poslední době spí v mechu na zemi a včera mel cely den úplně zavřená očka. Předtím spával na skalce, myslím si že by mohl mít poškozené žebra a nebo sluch, popřípadě me pak napadlo že by to mohla být nějaká nemoc orgánů. Nemate s tím někdo nějakou zkušenost ? Diky moc

Dobrý večer,
takové zkušenosti bohužel nemám a na internetu je téměř nemožné něco takového najít, ale doporučovala bych asi návštěvu veterináře, ten by mohl vědět :) Já mám jinačí problém, včera mi jedna taková žabička umřela, nechtěl jíst a když už se mi podařilo mu něco dát tak mi to vyplivnul a včera bohužel, umřel :( . Sice mám ještě druhou, ale vypadá nějak zkroušeně, dneska sem jí dávala najíst a hrozně divně se u toho kroutila, jako by plavala ve vzduchu a je nějaká napuchnutá, nevím co se děje, ale zítra asi půjdu navštívit veterináře, sic je venku škaredě, musím ji schovat pod bundu :) Doufám že to ve Vašem případě nebude nic vážného :)