Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium - jaké?

Zdravíčko,
jak už jsem psal, tak budu hadovi dělat nové terárium a chci se zeptat - je lepší terárium čistě ze skla nebo z OSB desek a skleněnou přední stěnou? Prozatím jsem měl terárium celé ze skla, ale poslední dobou uvažuju právě nad OSB deskami. Jaké jsou výhody/nevýhody?

Záleží na různých faktorech, ale myslím, že OSB desky mají ohromnou výhodu v tom, že si je snadněji upravíte sám. Takové terárko si můžete dost snadno smontovat přesně na míru a nemusíte být kdovíjak zručný kutil. Tím ušetříte peníze. Lepení skleněných terárií (aby to vypadalo esteticky a plnilo svůj účel) je už náročnější.