Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pandinus vibrace

Chtěl bych ze zeptat dal jsem k sobě snad samce a snad samičku samec cca 12 cm a samička cca 15 cm a když jí ten menší viděl začal dělat takové řekl bych vibrace jsou to snad námluvy nebo nějaký výhružný riruál díky. Četl jsem že trhavé pohyby jsou námluvy ale vibrace nejsou stejné nebo ano?Díky

no právě taky ještě čekám na dvě samičky.Ale nevipadalo by to že jí napadá, nevim no ona by se stejně nenechala je teda fakt že jí občas sevřel ale málo a hned jí pustil.Je to divné nebo je nevychovanej ale holky mu to vysvětlý co se smí a co se nesmí! :D a po jaký době jsi ej dal k sobě?