Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba kapátka

Zajímalo by mě zda si někdo nevyráběl kapátka, chtěl bych je dát k chameleonům jako stálý přísun tekutin - zejména pro mladé. Nějakej postup jak ho vyrobit?? nebo spíš kde sehnat nějaký ten kohoutek atd... Napadlo mě jen hadičkou z nadoby a tu hadičku "uškrtit" aby voda jen kapala, ale kdyby měl někdo lepší nápad nezlobil bych se :-D
viz toto : http://eshop.farmapython.cz/pomucky-pro-krmeni-a-n apajeni-zvirat/zoo-med-dripper-kapatka

To kapání jde vyřešit více způsoby, ale osobně jsem k tomu do terárka ještě doplnil nařezané bambusové tyčky (duté) tak abych udělal něco jako žlábky. Pod strop terárka odkuď mi kapala voda jsem dal první žlabek tak aby do něj voda kapala a z něj do dalšího atd atd až dolů do misky viz obrázky. A můžu říct že se mi to osvědčilo :-)

[ay0r5c.jpg]
[e5r30p.jpg]