Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nežravosť

Dobrý večer . Viem , že tych tém o nežravosti tu je velmi vela , ale ja tu moc neviem narabať a po jednom hladať sa mi nechce . Kupili sme si domou (v pondelok ) Leguána zeleneho . Je krásny vypasený , dobre odchovaný . No leguán nechce moc žrať . Daval som mu niečo z ruky to zožral , ale sám si nezoberie . Nikde sa neprehrieva a topný kamen nemá . Myslim , že je to tým novým prostredim . Nevedeli by ste mi poradiť ako nato ? Či ho mam roztlačiť , alebo nechať kym sa nenažere sam ? Nechcem byť velmi rýchly aby som niečo nepokašľal . Ďakujem .

Asi takhle: v pondělí si koupíte lega, ve středu se divíte že nežere.. doporučuju v pátek násilně nakrmit, v neděli mu vykopat díru a v úterý příštího týdne se dát na rybičky , ty netrpí stresem a žerou téměř ihned po vypuštění do akvária.
Nebo rada č.2, zkuste si zjistit podmínky chovu, jak je na tom legoš se stresem a kdy naposledy žral, no a pak se podle toho zařiďte. Vše najdete v literatuře, nebo na internetu.
Hodně úspěchů a ať se legovi daří.
PB