Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Štíří šikana

Čus chtěl bych se zeptat co se tak asi může dík u mých štírů měl jsem menšího asi tak 9cm samce štíra v tera jako prvního a k nemu jsem koupil samičku tak cca 12 cm.
A první noc došlo na seznamování samička se dívala po tera a různě chodila a ten menší za ní stále lezl a tak nějak vibroval.Co to může znamenat?
To je první otázka a druhá včera večer jsem je pozoroval a ta větší k němu chodila a jakoby by k němu stále byla klepítky a stále ho jako by obímala.
Díval jsem se jestli ho nežere ale ústrojí k jídlu bylo v klidu občas na ní zavibroval a ona šla od něho.Přes den jsou normálně spej u sebe.Může to něco znamenat nebo jsou to námluvy? Nebo snad se stále bojuje o přední místo v tera čekám ještě na dvě samičky tak nevím co dělat s těmadle dvouma.Jestli je rozdělit.Nebo pozorovat jestli se nedej bože žerou a pak je rozdělit.Díky

Takže z tvé rady usuzuji že kdyby se měli sežřat tak už by se to dávno stalo ano? A ještě otázka až mi příjdou ty další dvě samičky mám jim udělat nový úkryt nebo jim stačí to co mám.Mám úkryt kokos a pak stromovou kůru tam je dost místa. díky

A to nevadí že je dávám postupně a né najdnou dohromady právě že ty dvě samičky budu mít až příští týden. A co když náhodou na sebe budou útočit tak je dát do jiného tera a za úár dní to zkusit znovu a nebo je dát od sebe a nechat je v jednom tera dík. ptám se dnes ptž kdybych se zeptal příští týden tak už může být pozdě než někdo zareaguje