Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pyton Regius preco nechce zrat ??

Kupit som si samicku Pytona Kralovskeho ma 69 centimetrov a mam ju uz viac nez 2 tyzdne a nehce mi vobec zrat. Rozmyslal som nad tym ze moze to byt zo stresu z prepravy alebo z nespravnej potravy lebo ja som jej daval maleho potkana a ona o nho nejavyla vobec ziadny zaujem. Potom som skusal aj pieskomila a opat nic ani sa nepokusala utocit po nom. Tak neviem ale v tom obchode kde som ju kupoval tak oni ju krmili mysami ze vraj.No ja si osobne myslim ze jej by to malo byt jedno. Podmineky ma vyhovujuce ma tam aj dobru vlhkost aj teplotu tak ja neviem a nezrala uz od 11.1.2011. Tak skuste poradit dik.

To se tak u regiusek občas stává, že dlouho nežerou. To už jsi ale určitě někde četl, když jsi si sháněl informace o tomto druhu....
Někdy pomůže změna předkládané potravy, někdy až pořádnej hlad. Můžeš zkusit mastomyšku, křečka, jinou myš, potkana, třeba jinak barevnýho a velkýho než předtím nechtěl.
Taky můžeš použít vyhledávání tady na poradně na toto téma a do jara máš co číst.

No nevim takovej potkan umi udelat strasne peklo....mozna vic nez krecek....Jinak hlavne zkontroluj veskere podminky v chovu a pak res proc nezere....Aby jsem te utesila moje regiuska nezere uz 2.5 mesice...a porad je ve vyborne forme....Loni me nezrala 4.5 mesice....takze tak...Hlavne po 14 dnech si myslim ze bude stale jeste ve stresu a vzhledem k tomu ze se ptas na banalni otazky, tak si myslim ze bude chyba u tebe a ne u regiusky(mozna se pletu, tak se kdyztak omlouvam)....cti cti cti!