Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boule na pravé přední noze

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s tímto problémem. Naší želvě se udělala na přední noze, na konci u drápků velká boule...má nohu jako bambuli...nejdriv jsme mysleli ze si treba zatrhla drap nebo neco, ale na to to nevypada...ma tam vsechny a vypadají v poradku...a otok neopada...nemuze ji chudak zastrcit ani dovnitr... tak jestli pujdeme k veterinari nebo nekdo vi co delat?? dikes....

O jaku korytnačku sa jedna? Ja mam pardalku,ktora mala takýto abces a kým sme našli toho správneho veterinára, neostalo nám nič iné,iba korytnačke nohu odrezať. Nechcem ta strašiť, ale čím skôr veterinár! Inak korytnačka sa má super, je zo všetkých največšia,akurát, že na tú stranu trošku napáda.