Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rašeliník u duhovce?

Pekny den, memu paru E.c.c jsem dala do ubikace nadobu s raselinikem pro vlhci vzduch a lepsi svlekani. Sameckovi se tam velmi zalibilo, pouziva nadobu jako celodenni ukryt. Neskodi mu, ze je cely den ve vlhku? Vyleza jen v noci nebo za potravou. A kdyz ho chci vyndat treba kvuli cisteni, tak vztekle odfukuje:) Diky.

Já je v rašeliníku také měl (už jsou pryč) prakticky po celý půl rok, co u mě byli v chovu a hadům to zjevně v ničem nevadilo. Svleky bez porušení, týdenní příjem potravy, živ i mrtvé. Jediné, co je dobrý si hlídat, jsou výkaly. Mně si tam srali hlava nehlava, takže to kontrolovat pravidelně, aby tam nebyly hovna a neplesnivělo to.