Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mini terko pro P.Regius

dobrý den na internetu jsem se dočetl, že pro krajtu královskou dokonce pro pára bude stačit terárium 50x50x60 je to pravda a jestli jo tak by pro jednu dospělou samičku P.Regius stačilo 85x35x65 nebo ne??? myšleno pro dospělý pár

jo a ještě mám malý dotaz ohledně pandinus imperator mám staré želvárium 40x30x20 ale četl jsem že jsou to sociální zvířata a mají se chovat ve skupinách 1.2 bude jim to stačit a ještě něco měli by to být z jednoho vruhu nebo spíše nepříbuzní??

Pepane, řeknu to jinak :-D oko vidí, oko není......Když dám do terária zvíře a vidím, že je vše vpořádku a má dostatek místa, tak je asi vše ok. A stejně tak obráceně. Někdo ti řekne 20x20 a jiný 60x60.
Příbuznost, nepříbuznost, u štírů, je to dle mého názoru fuk. :-p