Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voliera pre leguana

Čaute . Prosim vas neviete či je dobre zhotoviť si volieru ? Pre leguana je dobre slnečne svetlo to viem ale či je to pri našich " slovenských " teplotach vhodne . Bývam na vychode kde máme v lete priemernu teplotu tych 25 stupnov ( počas teplych dni ) ale niekedy to vide aj nad tych 30 . Ak to je vhodne tak vedeli by ste mi s tym pomocť ? čo a ako , z čoho to je vyhodnejšie a tieto veci . Vopred dakujem

To mi je jasne . Ja už mam taku predstavu ale chcel by som to z dreva nie tak ako tento . Nechce sa mi s tym velmi piplať . Len taka obyčajna voliera kde mu dam všetko čo ma mať v terarku okrem svetiel . S teplotou by ani nemal byť problem tych 20 stupnov cez noc mame . Akurat neviem ako s tymi zvieratmi ostatnymi . Hmyz mu asi velmi nevadi vie to požrať (aspon neake muchy ktore mu priletia do teraria ) akurat no . Susedia maju dosť mačiek či im nebude chutiť . Prievan to neviem ako zabezpečiť aby nebol . V prirode to je asi niečo nerealne . Dažd - myslel som že ho tam budem davať len cez tie horuce dni . Ked je zima alebo dažd tak ho zoberie domou . Chcel by som niečo taketo : http://tera.poradna.net/q/view/130367-pochlubte-se -teraria-x hned na prvej strane Lubann . Dakujem

Já mám teďka v hlavě nápad,který budu uskutečňovat až v létě.Jezdíme často na víkendy pryč a vesměs do přírody a na chaty.Tak jsem přemýšle nad nějakou klecí,nebo nad voliérou která by se dala poskládat a převést.Tak mě napadlo koupit plastové trubky na vodu a spojovací klouby,a s těch udělat rozkládací konstrukci.Pak vzít nějakou levnou síťovinu a ušít pytel ve tvaru a rozměrech té konstrukce,s nějakým přesahem nahoře,aby se pytel dal zavázat.Síťovina by měla být pevná.Přemýšle jsem třeba nad perlinkou.Bude to rychle postavené,a ještě rychleji složené.Pak už stačí jen lampička na klipsu a nějaká větev a ndoba na vodu.

Fuha . Absolutne nerozumiem . :D ja to chcem jednoducho . velkosť asi 50 X 50 X 120 . Stačí to alebo treba viac ? Rozmyšlal som že spravim oporne "slpy" z dreva, obalim ich tym plastovym "plotikom" dvierka nemam ani šajnu ako spravym ale asi klasicke dvierka na magnet . Spodok by som chcel cely z vody ( neaky plastovy kvetinač alebo niečo ktore bude mať aspon 20 cm ) dam tam zopar konarov a rastliny myslim netreba alebo ano ? Su tie rozmery v poriadku ? Mne sa to zda byť dosť malo ale ked si to predstavym tak sa do toho celkom zmesti . Len potrebuje vybeh . Mne je jedno či to spravim o 30 cm večšie alebo menšie .