Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podivný inzerát - "Albin a strakaty python..."

Jelikož jsem člověk zvídavý, zajímal jsem se o to, co je skryto za jedním zajímavým inzerátem, který v několika obměnách vyskočil na spoustě inzertních servrů, a začíná výše zmíněnou formulkou. Inzerent prý z nedostatku času ruší chov a chce chovance předat za náklady na převoz jiným chovatelům. Může být, i to se stává. Ale opravdu stačí koupit regiusce letenku, zařídit CITES povolení vývozní země (mimo EU)a nějaký "zdravotní doklad"?
Jsem sice naivní, jak Vánoce v Disney podání, ale tohle mi trochu nesedí. Ale možná mi někdo zkušenější vysvětlí, že se jen mýlím.
Díky

Jsem sice naivní, jak Vánoce v Disney podání

Ta já jsem taky.

Mozne vysvetleni: "algoritmus vynalezavosti" s cilem dosahnuti "plusu" nema pevnou strukturu a vysledek je nejisty. Pokud ovsem onen "plus" vyjde, stava se "algoritmus vynalezavosti" aplikovany do praxe METODOU !!!